Bestuur

Het voltallige bestuur voor academiejaar 2016 - 2017

Frederik Brzoska

Voorzitter: Frederik Brzoska

Dansniveau: Zilver

Studierichting: Toegepaste economische wetenschappen

Interesses: Zwemmen, Lopen, Tuinieren, Gitaar leren, Games

frederik@gudc.be

info@gudc.be

Sarah Druwé

Vice-Voorzitster: Sarah Druwé

Dansniveau: Zilver

Studierichting: Biochemie en Biotechnologie

Interesses: Dansen, Vlaggenzwaaien, Muziek (Piano, Zang en Gitaar)

sarah@gudc.be

info@gudc.be

Valérie Van Haver

Financiën: Valérie Van Haver

Dansniveau: Goud Ster

valerie@gudc.be

financien@gudc.be

Pieter Simons

Ledenadministratie: Pieter Simons

Dansniveau: Goud Ster

Studierichting: Burgerlijk Ingenieur Computerwetenschappen

pieter@gudc.be

ledenadministratie@gudc.be

Robin Arys

Webmaster: Robin Arys

Dansniveau: Brons

Studierichting: Burgerlijk Ingenieur Computerwetenschappen

Interesses: Programmeren, Boeken, Muziek (Gitaar), Games

robin@gudc.be

web@gudc.be

Benjamin Blykers

PR - Extern en Lustrum: Benjamin Blykers

Dansniveau: Zilver

Studierichting: Geologie

Interesses: Reizen, Boeken, Muziek (Gitaar)

benjamin@gudc.be

pr@gudc.be

Jelena Van Simaeys

PR - Intern: Jelena Van Simaeys

Dansniveau: Brons

Studierichting: Geneeskunde

Interesses: Dansen, Muziek (Piano), Judo

jelena@gudc.be

pr@gudc.be

Sybren de Latte

PR - Intern: Sybren de Latte

Dansniveau: Brons

sybren@gudc.be

pr@gudc.be




Onze Dansleerkrachten

Ballroom


Ann


Ann zette haar eerste (ballet)danspasjes, toen ze vier jaar oud was. Sindsdien is ze niet meer gestopt met dansen. Na zeven jaar ballet en één jaar jazz dance, richtte ze haar pijlen op het koppeldansen Ballroom en Latin dance met haar huidige danspartner, Dennie. Ze heeft het diploma 'Assistent Dansleraar' bij dansliga behaald in 2006. Haar lievelingsdansen zijn Cha Cha Cha en Jive. Naast het dansen houdt Ann zich bezig met fotografie, photoshoppen, interieurdesign en squash.

Dennie

Dennie walste letterlijk op zeer jonge leeftijd de danswereld in. Sindsdien is de dansvloer zijn natuurlijke habitat. In 2004 begon hij samen met Ann ook de opleiding dansleraar, die hij met succes beëindigde in 2007. Zijn favoriete dansen zijn Samba en Jive. Zijn interesse gaat verder ook uit naar muziek (gitaar en piano), lezen, squash, psychologie en filosofie. Gent is voor Dennie geen onbekend terrein, want hij studeerde er in 2007 als licentiaat in de Germaanse talen (Engels-Duits) af.